Wyświetl Pojedyńczy Post
  #27  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 20:01
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadwiga_G
Wściekam się bo tylu piosenek mogłabym posłuchać .....i jak na złość od jakiegoś czasu psują mi się głośniki. Chyba będe musiała pomyśleć o naprawie, albo nowym komputerze (bo to stary grat odziedziczony)- jak znowu będzie działał - to chętnie posłucham ich wszystkich - bardzo dziękuję za wszystkie. Pozdrawiam.
Jadwigo cierpliwa bądź , a dla Ciebie
ZŁOTY PIERŚCIONEK , ale wirtualnie
http://odsiebie.com/pokaz/2047394---4400.html
Dzisiaj tylko tekst- śpiewaj
[IMG]Chodził kiedyś kataryniarz Nosił na plecach słowików chór I papugę ze złotym dziobem I pierścionków sznur Nad Warszawską, starą Wisłą Za jeden grosik, za dwa lub trzy Modry Dunaj w takt walca płynął I papuga ciągnęła mi Refren: Złoty pierścionek, złoty pierścionek na szczęście Z niebieskim oczkiem, z błękitnym niebem na szczęście Złoty pierścionek kataryniarza jedyny Na moje szczęście, na szczęście każdej dziewczyny Dzisiaj tamten kataryniarz Nosi na plecach już skrzynię lat I we włosach pierścionki srebrne Które zwija wiatr Odleciała już papuga I mój pierścionek dawno znikł Więc powiedzcie, gdzie mam go szukać Kto go jeszcze odnajdzie mi Refren: Złoty pierścionek, złoty pierścionek na szczęście Z niebieskim oczkiem, z błękitnym niebem na szczęście Złoty taki miedziany, dziecinny Za ten pierścionek oddałabym dziś sto innych[/IMG]
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem