Wątek: toy's topic
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #214  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 16:54
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie


Toy obrażalska - czytaj całe posty a nie tylko fragmenty, które wprawdzie z wdziękiem cytujesz ale niestety bardzo wybiórczo jak Ci akurat przypasi do Twojej koncepcji. Napisałam swoje jakże skromne zdanie w kwestii cytowania obszernych fragmentów książki, które trochę jak dysonans mają się do przedświątecznej atmosfery ostatnich dni. Podałaś źródło więc ok mogą zainteresowani wypożyczyć dzieło jako lekturę świąteczną lub kupić jako prezent pod choinkę. Natomiast precyzyjnie i jednoznacznie napisałam również " To jest moje zdanie ale wątek jest Twój". Czyżbyś jeszcze nie dotarła z czytaniem do tego fragmentu? A oznacza on ni mniej ni więcej, że skoro ileś postów wstecz demonstrowałaś swój nastrój dość dobitnie na Twoim wątku tak nadal żaden user (wg Twoich określeń) niczego Ci nie zabroni tutaj, może zaledwie mieć delikatne sugestie, z którymi nie ma przymusu się liczyć. Już tak nie cierp bo wątek Ci się rozwinął i niedługo do 500 dobijesz. Jak Ci "przejdzie" to pokaż 1 z Twoich pięknych uśmiechów.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.