Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 23-07-2010, 02:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Cytat:
A ty idz na siata bez ajsa lub z ajsem.

Dobra! Twoje niezapomniane!!!
Cytat:
Mieszkasz w Polsce,uwazasz sie za niezwykle madrego,mnie ponizyles wysmiewajac publicznie moja zla polszczyzne,a mowisz,ze piszemy duza litera,jakis niedouczony jestes.
Typowo, ale ...bojowo. Ja Cie ponizylem? Zwrocilem Ci tylko grzecznie uwage, ze piszesz niezrozumialym slangiem i spytalem co znacza te twory, ktorych w slownikach brak, a Ty zamiast sie uklonic i podziekowac za uprzejmosc pyszczysz jak przekupa na italianskim "najtmarkecie'.
Cytat:
A swoja droga zapomnialam,ze mozna powiedziec handel nieruchomosciami,
Ja nigdy ,nie uzywalam takiego terminu i rynek realnosciowy nie brzmial jak kalka.
Przyznaje zle to sfomulowalam .
I tak trza bylo od poczatku
Nikt nie jest doskonaly, jak mawiaja Chinczycy w mandarin.
Cytat:
Jestesmy najliczniejsza grupa etniczna ,ktora mieszka we wlasnych domach.
Panie Wrazliwcu ..... i za to tak mnie sponiewierales?
Za co niby mialem Cie sponiewierac? Za to ze mieszkasz we wlasnym domu? A Boze bron! Toz to dowod, zes pracowita, oszczedna, zaradna i ze Polak/a potrafi. I wystarczy, ze ma mozliwosc.
Cytat:
Jestes usatysfakcjonowany?
Tym, ze masz dom? W jakims sensie tak, bo zawsze sprawia przyjemnosc sukces Polaka. Obojetnie czy w US, czy gdzies dalej.
Cytat:
Ciekawa jestem czy twoj Zyd mowi handel nieruchomosciami?
Zyd nie jest "moj", a raczej jest..jednym z moich dalszych znajomych. A czy mowi handel nieruchomosciami na sprzedaz domow i mieszkan, to nie wiem, ale przy okazji moge zapytac.
Sadze, ze w obu jezykach i byc moze w hebrajskim czy jidish mowi poprawnie. To wyksztalcony czlowiek i zdarza mu sie ksiazki pisac.
Cytat:
A teraz ,baj ,wychodze aut,mam dejt w resteurancie
To "sija"! I do milego
Odpowiedź z Cytowaniem