Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 07-12-2010, 22:59
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie

JESZCZE LEDWIE CHODZE niestety - mam ogrodek 1000 m lopaty sniegu z dachu jak na Syberii - ale przejde pare krokow ... juz lepiej - to spadlo nagle. Opiekowalem si Mama i nagle utylem 50 kg od sm ierci ojca. W 9 miesiecy.

Cytat:
Napisał wiesia29
Ja mam sposób na schudnięcie. Metoda własna. Zamiast kolacji 2 łyżki otręb pszennych np. z jogurtem. Na początku po tygodniu 1 kg, póżniej waga leci,że nie można jej zatrzymać. Nie wiem czy to działa przy dużej nadwadze, ale przy zrzuceniu 5 kg na pewno. Gwarantuję.

zgadza sie ale ja bylem potworem 157 kg teraz mniejszy 132 kg ale nadal potworek.

wysiłek - dopiero gdy zjade ponizej 120 kg. mam opracowane dokladny trening - rower i izometria plus gumy-ekspandery i ciezary.

lepsze otręby owsiane. z makro. jesc tylko raz dziennie gdy jest sie glodnym, jesc do syta - skladniki na kwiatach.malo. nic nie liczyc - kalorii. to dziala tylko gdy jest prawdziwa pasja zycia. to najtansza z mozliwych dieta. spelnia kryteria WHO.

nigdy nie mialem zaburzen lipidowych - cholesterol ok. cukier - nie mam od miesiaca cukrzycy. nie biore lekow. to ma uzasadnienie. rozwinalem tezy www.youngernextyear.com - to prawda. ksiazka rozwlekla. strescilem w kilka zdan i mam tabele treningu. dla mnie tylko rower horyzontalny. buduje na wiosne. pol roku i 160 km maraton mozliwy - codziennie jazdy wg planu.
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________

Ostatnio edytowane przez xys : 08-12-2010 o 21:18.
Odpowiedź z Cytowaniem