Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 23-02-2011, 17:06
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Byłam dzis w moim oddziale PZU z zapytaniem co się dzieje i dlaczego nie mam żadnej informacji w sprawie odszkodowania za zawał,a jedynie odpowiedż w zwiazku z pobytem męza w szpitalu.Okazuje się,ze na każdy wniosek bedzie odrebna odpowiedż.Na razie mam wyjątkowo szybką decyzję o odszkodowaniu za pobyt w szpitalu.Teraz trzeba czekać na pozostałe dwie,czyli o zawale i uszczerbku na zdrowiu
No, to czekam cierpliwie.

Ansty,
jeśli byłaś ubezpieczona,wówczas masz prawo ubiegać się o odszkodowanie.Bierzesz polisę,/w naszym przypadku z zakładu pracy męża/,na której jest napisane jaki masz pakiet ubezpieczenia,jaką płacisz składkę i z tą polisą,drukiem wniosku od ubezpieczającego Cię, a także z oryginalnym wypisem ze szpitala,gdzie jest informacja o przebytym zawale,dowodem osobistym wędrujesz do swojego oddziału PZU. Wniosek wypełniasz sama.Nie jest tam zbyt wiele do pisania.Ja zrobiłam to na podstawie wypisu ze szpitala i wlasnych obserwacji i odczuć. Pani w PZU pomoze Ci wypełnić,jesli bedziesz miec problemy.Poszłam dzień wcześniej przed ostatecznym wypełnieniem i dowiedziałam się ogólnie co i gdzie mam uzupełniać.
Czekasz na odpowiedż max 30 dni.
Odpowiedź z Cytowaniem