Wyświetl Pojedyńczy Post
  #44  
Nieprzeczytane 27-03-2011, 19:40
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie To trzeba powtórzyć,bo ważne!!!

Cytat:
Napisał rossa
... ja miedzianem pryskałam teraz w okresie bezlistnym wszystkie drzewka i krzewy owocowe. Oprysk powtórzę jeszcze raz, ale już innym środkiem - Discus na parcha (a fe) jabłoni i gruszy, a także Score na mączniaka jabłoni, agrestu i czarną porzeczkę. Opryski wykonam w terminach zgodnie z instrukcją. Gdy miałam nektarynę konieczny był oprysk na kędzierzawość i to robiłam Sylitem. Przeraża Cię wapnowanie. Ja w tym celu używam dolomitu. Jest to węglan wapnia i całkowicie bezpieczny - na jesień odkwaszałam nim trawnik.
Okruszku, ja do nawożenie używam gotowej mieszanki Azofoska. Jednak nigdy nie jestem pewna ile można posypać i czy stosować jeśli np. rabatki nawiozę kompostem?

wydrukuję sobie i naprawdę dziękuję baaaaaaardzo.

Robisz opryski opryskiwaczem-tak? On ma długą lancę i sięga wszędzie. Jak się ubierasz do tych opryskiwań?

Podziwiam wawika za pracę w oczku wodnym.Ja mam tylko akwarium w domu i wiem ile zabiegów potrzeba aby rybki i rośliny czuły się dobrze,a przede wszystkim zdrowo.

Dzięki dziewiątko za przypomnienie o wątkach ogrodniczych.Powinnam była dać linki przypominajace w nagłówku wątku.Jakoś nadrobię.

Odpowiedź z Cytowaniem