Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 10-06-2011, 19:25
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeva
Tu pokazywałam , jak mozna prostować ale , jak widać, nie było chętnych do skorzystania .

http://www.klub.senior.pl/fotografia...age4-4824.html

A program PhotoScape jest darmowy i ma sporo przydatnych opcji-np kadrowanie , prostowanie ,zmniejszanie itd

Yevo, dziekuje. Podforum dla pasjonatow fotografii jest ciekawym watkiem. Mozna na nim wymieniac poglady na temat samej techniki, dobrych i zlych stron aparatu fotograficznego. Jestem pewna, ze nalezy go utrzymac.

Watek, ktory otworzylam chcialabym poswiecic tzw "roboczej" wersji. Np wstawiamy zdjecie, nastepnie pytamy uczestnikow o opinie na temat kompozycji, swiatla...co jeszcze mozna zrobic z tym zdjeciem i w jaki sposob aby bylo "perfekt" .

Wiem, ze wiele osob ma automatyczna regulacje programow...a mimo to zdjecia sa "za mgla", we wnetrzu z mniejsza iloscia swiatla - rozmazane, id. Moze to byc problem flecha, za malego ISO...etc. Z lustrzankami to juz inna para kaloszy, ale i tu napewno znajda sie chetni do pomocy.

Mysle, ze czym wiecej uda nam sie przelozyc "na papier" tym lepiej.

Dziekuje wszystkim na wyrost za zainteresowanie watkiem. Czuje, ze przyda sie nam wszystkim mala "porada".
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem