Wyświetl Pojedyńczy Post
  #345  
Nieprzeczytane 10-01-2010, 23:56
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Basiu1247 ma coś z potęgi żywiołów to twoje niebo. Te chmury zawisły nad światem i w każdej chwili grożą potopem. Obrazek dziecka poetyczny i refleksyjny. Te wiry jakby zapowiedź życia przyszłego. Przecież nawet to najszczęśliwsze ma swoje zakręty i smutki. A dzieciątko śpi spokojnie, jeszcze nie wie, że przed nim liczne przeszkody. Można też stwierdzić, że te linie koliste to symbol macierzyństwa. Osłona przed niespodziankami przyszłych dni. Cudowna praca. Emerytko i pozdrowienia piękne i herbatka na rozgrzewkę przepyszna. Dobrze jest popijać gorący napój i oglądać twoje prace. Gagako zima jak marzenie. Czyściutka, biała i śniegu akurat w sam raz. Nawet ta pani, uosobienie zimy ciepłym wzrokiem patrzy. Nie mrozi , lecz odrobinę chłodzi. Basiu73 bardzo ciekawą minę ma ta twoja modelka. Taką do zapamiętania.A już tło tak idealnie wykonane, że żadnej niepotrzebnej kropki się nie znajdzie. Sellenhel romantyczna ta praca. Schody do nieba w cieniach i rozjaśnieniach mogą symbolizować nasze życie. Idziemy po nich raz w szczęściu, innym razem w rozpaczy, ale idziemy do końca. Inko-ni to ja chylę czoła przed pracą. Naprawdę dokonałaś niemalże cudu. Zrobić tak pracę w programie, który nie ma warstw to sztuka. Kris smutek też i nam towarzyszy. Nie zawsze się śmiejemy to i obrazki o nim muszą być. Choć mnie się wydaje, że uchwyciłaś ten rodzaj rozpaczy, czy ten moment, kiedy już szukamy pocieszenia. Jest taka chwila w najczarniejszej momencie, gdy nawet widok chmurki na niebie budzi radość.Tamoro ależ wdzięczny, kruchutki ten obrazeczek. Cudownie dobrane elementy. Jak cacuszko jubilerskie bawi oczy i zmysły. A pan niedźwiedź polarny ciepła szuka w ludzkim domu. Super pomysł. Kaylano piękna oprawa zdjęć. A to śmiejące się dziecię według mnie boskie. Tylko patrzeć na szczery uśmiech maleństwa.Maska bardzo subtelna.Wycisza. Alicjo211046 bardzo dobrze współgrają szarości z postacią chłopca. On sam trochę zawadiacki, lecz spokojny kolor wycisza scenkę. A zielona pani oczekuje letnich dni. Anilah ponoć kot ma kobiecą naturę lub kobieta ma kocią w każdym bądź razie dobrze wróżę tej miłości. A akty pań rozjaśnione blaskiem, podkreślone czerwienią są bardzo zmysłowe. Akusiu czyżby tęsknota za wiosną spowodowała stworzenie tych prac. Pani w zieleni, fontanna i nic z zimy. Zrobiłaś nam odpoczynek od śniegu i lodu. Tar-ninko zaskoczyłaś mnie mocno. Kaczeńce jak słońca. Oj, cudne to kwiaty, a jeszcze w styczniu nabierają większej urody. Dzięki za tak miłą niespodziankę. Z kaczeńcami miło mi wieczorem posiedzieć. Ajaks przepocieszny ten stworek na tle omszałych kamieni i zielonych gałęzi. Domek w choince to już tylko ty mogłaś wymyślić.