Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 26-05-2008, 14:15
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Po tygodniowym pobycie w szpitalu obiema rękami podpisuję się za tym by służba zdrowia została sprywatyzowana !!!!
Czym szybciej, tym lepiej. Jak będą zwlekać to może nie być co prywatyzować.
Moje spostrzeżenia: szpital nie jest bardzo stary, ma około 33 lata, jednak przez ten czas nic się w nim nie remontuje tylko dewastuje, bo to nie moje, to państwowe.
Jest w/g mnie za dużo lekarzy, których my, chorzy, nawet nie mogliśmy wszystkich dojrzeć bo podczas obchodu stali gdzieś daleko na korytarzu gdyż nie mieścili się na sali. W ciągu dnia pozaszywają sie po kątach i już po nich nie ma śladu.
Jest stanowczo za mało pielęgniarek. Ja leżałam na chirurgii. Mają dużo pracy papierkowej którą muszą wykonywać kosztem opieki nad chorym. Choć panie starają się jak mogą , nie zawsze wszyscy są należycie dopilnowani. Przecież się nie rozdwoją. Ja mam na myśli pielęgniarki, które bezpośrednio opiekują się chorymi. Nie myśle o tych wyższych rangą, bo te z racji wyższych stopni pielęgniarskich, robią wrażenie , ze coś robią.
To są moje spostrzeżenia i moja opinia. Może się komuś nie podobać to co tu napisałam, ale mam prawo do wyrażenia własnego zdania na dany temat.
Pozdrawiam i życzę bardzo dużo zdrowia, by być jak najdalej od szpitali.

Aby moc przebywac w prywatnych szpitalach trzeba miec pieniadze aby placic za leczenie... Czyli prywatne ubespieczenie....