Wyświetl Pojedyńczy Post
  #30  
Nieprzeczytane 26-01-2010, 22:10
Anilah's Avatar
Anilah Anilah jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 2 133
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babka Gratka
Boję się łazić, bo od wczoraj mam poświadczoną lekarsko osteoporozę,rotację kręgu i Bóg wie co jeszcze
- jak się rozkraczę na chodniku to mnie będą zbierać w kawalkach. Wsiadlam więc za kierownicę, nawet zapalil bez szemrania i potem to było rodeo!
Na Podkarpaciu drogi są tylko w górki i zakręty, a żadna lokalna dróżka pługiem nie naruszona . Uszłam z życiem, nawet udało mi się nie rozwalić bramy wjazdowej (pierwszy raz jechałam po zamarzniętej fali),ale szybko nie wsiądę do samochodu, o nie!
Kupiłam zapasy żywnościowe na co najmniej tydzień i mam zamiar przetrzymać atak zimy, czego i Wam życzę.
Babciuelu kamyk rozpuszcza się w piwie i soku malinowym.Przed urodzeniem mógłby się trochę rozpuścić, bo kanciasty trudno się rodzi...

Babko Gratko!!!
Gratuluje Ci poczucia humoru...ale mnie rozbawiłaś ha ha ha. W tym roku we wrześniu byłam w Iwoniczu Zd. więc zdążyłam poznać wasze lokalne drogi...Poszłyśmy w 3 dziewczyny czerwonym szlakiem z Iwonicza do Rymanowa,a z powrotem mieszkaniec Rymanowa odwoził nas autem... z duszą na ramieniu siedziałyśmy w tym aucie... więc doskonale pamiętam te drogi.... widokowo natomiast są bardzo ładne i warto było... nie daj się tym konowałom tak do końca się zdołować zawsze coś znajdą to ich zawód...trzymaj się i myśl pozytywnie...pozdrawiam cieplutko..
__________________
Za pieniądze możesz kupić pozycję,ale nie szacunek.


http://anilah-mojepodroze.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem