Wyświetl Pojedyńczy Post
  #26  
Nieprzeczytane 03-05-2010, 14:49
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Tadeusz ...jeszcze raz brawo !!!!
Do żadnej grupki nie należę, ani krytykującej ani przytakującej. Jestem jak kot, lubię chodzić własnymi ścieżkami. A lwica ( mój znak zodiaku) do kotów przynależy.
Tadeusz przyznaj, że kiedyś , gdy byłam bardziej zielona jak teraz, jakieś tam zaszłości były. Fakt , że nie pamiętam dziś jakie i o co. Pewno dziś inaczej zareagowała bym na to," nie wiadomo co ", przemilczała bym , albo nie dała się sprowokować. Było minęło.
Ale nie zaprzeczam , że wolę takie drobne, taktowne jak dziś - potyczki z "przepraszam " na końcu , niż hura-potakiwanie. Przynajmniej jest trochę adrenaliny.
O Twojej pomocy Tadeuszu nie zapomniałam, pewnie udzielał byś jej więcej,
i to... skutecznej, wierz mi, gdyby nie jakieś tam " coś".
A ilośc postów, to chyba świadczy o aktywności, no i chwała takim. Jeżeli tylko ma się coś do powiedzenia, a nie takie masło maślane .
Mnie na pewno niektórzy zarzucają, że piszę długie posty.
No tak lubię,pewnie, ze mogła bym dzielić daną wiadomość na ileść tam pojedynczych postów. Ale po co , dla ilości ..postów.?
To że jestem z Wami, to właśnie dla tego ,że nie mam z kim pogadać w realu . No i jest mi teraz z tym dobrze. A nie każdy musi czytać , jeżeli uzna je za zbyt długie. Tak i Ty zapewne nie przejmujesz sie bardzo co ktos Ci zarzuca. Kazdy robi to co lubi. Pewnie są i tacy , co lubią przypinać łatki.
Przepraszam , jeżeli w tamtym poście czymś Cię uraziłam.
Odpowiedź z Cytowaniem