Wyświetl Pojedyńczy Post
  #45  
Nieprzeczytane 08-08-2020, 14:18
Darel61's Avatar
Darel61 Darel61 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 8
Domyślnie

Schudnąć? nic trudnego, odpowiedział grubas. Setki razy to robiłem
Tłuszcz w naszym organizmie ratował nam życie przez ostatnie milion lat, więc teraz utrata go jest bardzo trudna, tak ewolucja zrobiła. Od ćwierć wieku próbuje z marnym skutkiem ale kilka lat temu trafiłem na "Post Daniela" który nie tylko odchudza ale też przywraca zdrowie. Pozbyłem się dny moczanowej, opuchniętych kostek i twarzy i pewnie uratował mnie ten post przed innymi chorobami cywilizacyjnymi. Mam prawie 60 lat i bardzo dużą nadwagę, piję dość dużo alkoholu a teraz nie mogę chodzić na siłownię z powodu wirusa. Na nic nie choruję oprócz problemów ze stawami które ucierpiały dość znacznie od dny moczanowej. Stawy moje zrobiły się wrażliwe na gluten więc nie mogę nic jeść co go zawiera. Jeżeli ktoś chce bardzo szybko schudnąć w 6 tygodni, jest to jedyny sposób. Nie wolno wtedy ćwiczyć zbyt mocno bo organizm zacznie zjadać mięśnie zamiast tłuszczu ale wymagane jest więcej lekkich zajęć aby spalać trochę więcej kalorii. Niestety, przez pandemie boję się zacząć teraz ten post, po 6 tygodniach organizm przez jakiś czas jest bardziej podatny na wirusy z powodu osłabienia ale myślę że trzy tygodnie zrobię (najlepszy efekt odchudzający jest przez pierwsze trzy tygodnie). Z mojego doświadczenia wiem że nie każdy odważy się to przejść a niektórzy z Was źle go będą robić.
Odpowiedź z Cytowaniem