Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 21-07-2011, 13:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Oman

Jezeli moge i zdrowie mi pozwala – laduje pare ciuchow do walizki i w droge. Dawniej, nie znalam walizki – byl plecak, torba podrozna, wygodne buty, troche kosmetykow, nie gniecaca sie „mala czarna”i para butow na obcasie na okazje, doskonaly towarzysz podrozy – moj „slubny” i hajda. Nie bylo przed nami zadnej zapory – no, moze chroniczny brak czasu, ktory staramy sie odrobic bedac na emeryturze.

Dzisiaj sprawy wygladaja inaczej. Nabralismy tzw butelki i nasze wymogi podroznicze sa inne. Stalismy sie wygodnymi leniwcami. Mimo to udaje nam sie zobaczyc pare ciekawych miejsc, uniknac zgromadzen turystycznych w ktorych zle sie czujemy. Naturalnie nie gonimy jak kozy po gorkach – brakuje czesto oddechu – ale mimo to, cos tam korzystamy.

Poprostu kazdy wiek ma swoje prawa. Jedno wiem, ze kazdy nowy kraj jest dla mnie cudownym odkryciem czegos nowego i to sie wlasnie liczy. Nikt nie potrafi mi odebrac tego, co w zyciu zobaczylam i przezylam.

Jednym z moich marzen bylo zawsze „zagladnac” do mitycznego Omanu, jednego z najbardziej zagadkowych krajow lezacego na Polwyspie Arabskim.








__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!

Ostatnio edytowane przez Mar-Basia : 21-07-2011 o 13:29.
Odpowiedź z Cytowaniem