Wyświetl Pojedyńczy Post
  #611  
Nieprzeczytane 27-11-2012, 01:29
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Akacjo55, był czas, że miałam takie dziwne ''szczypanie'' na plecach,,,przechodzące na policzki,,,, ponieważ jestem zwolenniczką leczenia metodami medycyny wschodu, poszłam do lekarza z Mongolii,
który odrazu ustalił, że muszę zlikwidować nagromadzone w organizmie promieniowanie,,,na które jesteśmy narażeni a
znajdujące się we wszystkich obecnie stosowanych urządzeniach,,/, komputer, tv, kuchenka mikrofalowa, telefon komórkowy i przenośny stacj. ,nawet żarówki , lodówka itp,../

Specjalnym stymulatorem magnetycznym ''wyrównał'' mi pole energetyczne i odrazu poczułam się lepiej.

Potem przeczytałam o biostymulatorze 'Polar Power''
to jest taka płytka,,,, mam ją już ponad rok,,,, przykładam do bolących miejsc, od czasu do czasu poprostu trzymam ją w dłoni,stawiam na niej wodę mineralną,,,, jest rewelacją,,
ustapiły ''szczypawki'', bóle, po zmęczeniu wraca energia po kilku minutach trzymania tej płytki w ręku,,, jak długo siedzę przy komputerze, podkładam ją pod poduszkę i śpię jak zabita,

Wydaje mi się ,że to jest ta sama dolegliwość,,,, a przy tym musisz przeprowadzić kurację odtruwająca organizm,,, a może masz też zakwaszony organizm? Zakwaszenie organizmu, również daje bardzo złe samopoczucie, a przy tym, niekorzystnie wpływa na organizm szczególnie przy niektórych lekach,,,/już mi to fachowo wytlumaczono/

Mnie pomaga zawsze medycyna wschodu,,,, do normalnych lekarzy prawie nie chodzę i czuję się bardzo dobrze.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem