Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 18:01
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie Mój pierwszy raz


A kuku,- nie będzie frapujących opisów "pierwszego razu"

pływanie - 4 lata, wpadłem w Rabce do głębokiej wody, zacząłem się topić - nieprzyjemne uczycie pamiętam do dziś, postanowiłem się nauczyć pływać i to zrobiłem

bridż -17 lat najpierw długo obserwowałem, potem nakupiłem literatury i nauczyłem się na pamięć. Siadłem do stolika - od razu o pieniądze - przyszła mi doskonała karta, zrobiłem szlemika, nie wiem czy się cieszyć - bo był szlem do zrobienia.

seks - 16 lat, niezbyt udany - przedwczesny wytrysk.

gorzała - 12 lat, imieniny kolegi z podstawówki. Nakupiliśmy jakiegoś likieru, pamiętam tamtą głupawkę i to, że nie można było stanąć na nogi - nie lubię likierów.

grzyby - 4 lata, z ojcem w głębokim lesie, zapach butwiejącego igliwia i grzybów - kilkadziesiąt prawdziwków w jednym miejscu.

rower - 5 lat, taki mały, bez kółek bocznych. Wujek wsadził pionowo kij za siedzenie, żeby mnie prowadzić. Dobrze szło, jak puścił kij to mnie nie mógł dogonić.

ryby - 7 lat, wyciągnąłem z Raby solidnego pstrąga na rękę, spod kamienia i wieczorem na ognisko.

kontakt z Mickiewiczem - 11 lat, dobrowolnie nauczyłem się na pamięć "Pani Twardowska" i 'Redutę' - może stąd twardy antykomunizm.

samochód - 18 lat, kupiłem swojego pierwszego rzącha, bez prawa jazdy kilkadziesiąt kilometrów do domu. Potem jeździłem jeszcze przez pół roku na prawku motocyklowym, aż zrobiłem właściwe.

studia - 19 lat, emocje przy egzaminie - niezdanym, potem były powtórki.