Wątek: Narkotyki
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 30-07-2010, 11:18
szunaj szunaj jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: kielce
Posty: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał DiscoveryChannel
Tak. Wasza wiedza opiera się na zasłyszanych gdzieś w telewizji czy radiu opiniach, a nie na rzetelnych informacjach, naukowych badaniach. Radzę poczytać trochę na ten temat w różnych źródłach, a następnie się wypowiadać.
pozdrawiam
We wcześniejszym poście piszesz o swoich studiach,ale wybacz Ty nie potrafisz myśleć.W swoich młodych latach zetknąłem się osobiście z ruchem hipisowskim,próbowałem też narkotyków,ale już wtedy widziałem narkomanów uzależnionych,umierających po przedawkowaniu.Powiesz że "Maryśka" jest fajna,daje pełny luz i takie tam inne,obecnie na topie są dopalacze.Tylko że obecnie codziennie słychać w mediach jak po dopalaczach ludzie lądują w szpitalach,lub schodzą z tego świata.Przypadkowy "skręt" bywa pierwszym krokiem sięgnięcia po narkotyki twarde,ja znam trzy osoby które to spotkało.Narkomania to najgorsze z uzależnień, najtrudniej z tego wyjść.Pytasz dlaczego tu na tym wątku pomagamy uzależnionym?My przez to przeszliśmy,jesteśmy chorzy i wiemy czym jest uzależnienie.Dzielimy się swoim doświadczeniem jak wyjść z choroby,służymy radą lecz jeśli uważnie czytałeś to nigdy nie narzucamy swojej woli,nie czujemy się najmądrzejsi,nie idziemy tam gdzie nas o to nie proszą.Tak jak piszesz wszystko jest dla ludzi:papierosy, alkohol,narkotyki lecz należy wiedzieć czym to grozi.Każdy z nas ma wolny wybór,tak i Ty nadal możesz zażywać narkotyki, tylko proszę nie pisz o rzetelnych informacjach i badaniach naukowych.
Odpowiedź z Cytowaniem