Wyświetl Pojedyńczy Post
  #110  
Nieprzeczytane 02-03-2013, 20:09
Sfinks's Avatar
Sfinks Sfinks jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 87
Domyślnie

Viko widzę że jesteś aktywnym uczestnikiem własnego leczenia.
Idziesz do lekarza ze spisem leków ,które przyjmujesz.To jest podstawowa informacja,która jest konieczna by pomóc pacjentowi.Na forum nie chwalisz się wszystkimi swoimi chorobami.Nie wiadomo jakie leki przyjmujesz.Może te bóle głowy spowodowane są lekami(np.na chorobę wieńcową).Dlaczego nie pomyśleć o najprostszej przyczynie?
Viko po 60-tce nie ma już zdrowych.Ci co uważają się za zdrowych, są albo niedokładnie zbadani,albo po prostu nie leczą się.Chciałabym Ci pomóc.Interesuję się medycyną naturalną.W zapaleniu żył dieta powinna zawierać produkty o właściwościach rozpuszczających zakrzepy.W stanach zapalnych żył ,aż do ustąpienia objawów należy codziennie jeść co najmniej 2-3 ząbki czosnku i pić 4 szklanki soku ananasowego.Imbir,czosnek,pieprz turecki,ananasy rozpuszczają skrzepy.Imbir działa również p/zapalnie na stawy.Od czasu jak przeszłam na dietę wegetariańską ,nie wiem co to znaczy ból stawów czy kręgosłupa.Imbir,cynamon,goździki dodaję codziennie do kawy.
W leczeniu zzź zalecane są produkty zawierające odpowiednie
żródła białka.Do nich należą np.świeże ryby,jajka,tofu,sardynki.Zaleca się również gotowane płatki zbożowe,owoce,głównie jabłka i gruszki,warzywa liściaste,pełnoziarniste pieczywo,marchew ,morele,brokuły,produkty bogate w witaminę E (oleje roślinne,orzechy,pestki słonecznika,kiełki pszenicy,owoce dzikiej róży),przetwory z kwaśnego mleka,kefir ,jogurt.Wskazane są produkty zapobiegające powstawaniu zaparć:figi suszone śliwki,czereśnie ,a także soki z tych owoców.Należy ograniczyć:kawę ,mocną herbatę,czekoladę,spożycie alkoholu,białe pieczywo ,makaron,ryż.Powinno się jeść owoce zawierające wit.C.Viko nie wiem czy skorzystasz z tych informacji .Mam nadzieję że świadomość ,że jest tyle osób ,którym nie jest obojętne Twoje cierpienie ,zmniejszy Twój stres.Babciela dobrze Ci doradzała z Clexane, o ile oczywiście będą takie wskazania.Okłady z rozwałkowanej kapusty,na miejsca uprzednio nasmarowane maścią z Heparyną ,maścią z kasztanowca.Na koniec chcę jeszcze dodać że czosnku i imbiru nie wolno używać jeśli przyjmujesz leki p/zakrzepowe lub p/zapalne np. na bóle stawów.
Uśmiechnij się .Słonko coraz częściej zagląda nam w okna.Już prawie wiosna.
__________________
Nie wstyd nie wiedzieć,lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Ostatnio edytowane przez Sfinks : 02-03-2013 o 21:20. Powód: poprawienie błędu
Odpowiedź z Cytowaniem