Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 19:35
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 763
Domyślnie

22.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - #1040


Korzystam z chwili wolnego czasu, którego jest coraz mniej postanowiłam napisać do Was.
Wczoraj byłam w Zabrzu zawiózł nas zięć samochodem do Kliniki. Wyjechaliśmy o 4-tej nad ranem, żeby być tam na 7-mą rano, a wróciliśmy późnym wieczorem zupełnie opadnięci z sił.
Poczytałam co porabiają Pszczółki w Miodowie i dużo się tu zadziało.

melunia - Pracowita Pszczółka posprzątała cały Miodowy domek, przygotowała wszystkim w prezencie ślicznego Misia za co dziękuję, zrobiła śniadanko i wyszukała jak zwykle motto.

dziewiątka - Podołała w pracach i zrobiła już wszystko w swoim czasie. Pytasz mnie o reling na ścianie. On wisi u mnie zamontowany, a na co dzień wisi w nim obraz z ramą. Można go wykorzystać do różnych dekoracji, można rozciągnąć go na szerszy, węższy, zawiesić dodatkowo 2-świeczniki czy jakieś dodatki. Można zrobić dodatkowe okno z obrazami w/g pomysłu. Można go też zdemontować, ale bałam się, że zostaną widoczne otworki po wkrętach. Musi tak zostać, a potem wraca obraz na miejsce choinki. Bardzo fajne Bałwanki z drewna, świetny pomysł do udekorowania, gdzieś już ich widziałam w internecie chyba na Facebook.

hutków - też przyozdobił już swoją choinkę, odwiedził mogiłę żony i też przygotował jej choinkę. Piękna pamięć. Rozchorował się ma ból korzonków na dodatek zerwał ścięgna i teraz musisz się oszczędzać. Współczuję Ci bardzo to z przepracowania.

alodia - świetny pomysł z zasuszonymi plastrami cytryny, można je zawiesić w różne miejsca do każdego wystroju świątecznego. Ty zawiesiłaś na żyrandolu, a ja mam takie plastry na stroiku sań z prezentami. Irenko złożyłaś piękne życzenia ze ślicznym wystrojem świątecznym. Życzę Ci takich samych świąt jakich i Ty nam życzysz. Pozdrawiam Cię serdecznie.

elusia - Złożyła życzenia dziękujemy. Miło poznać. Zdrowych , Wesołych Świąt Ci życzę.

Frezja - Dostarczyła dużo słodkości do kawki i dużo wartościowych witamin. Dziękuję - Pychotka.

oma - życzę Ci miłego pobytu u dzieci, gratuluję Ci zdolnej wnusi i jej występów Jasełkowych w Rynku. Rozczuliłaś się to prawidłowa reakcja ja też się rozczulam jak tylko widzę na scenie moją wnusię. Ona też śpiewa na scenie. Każda Babcia przeżywa bo bardzo kochamy nasze wnuczęta. Świetny pomysł na zawieszenie choinki w ramie też wygląda bardzo ciekawie. Ładnie ubrana na jeden kolor. Nie zajmuje miejsca , a dodaje świąteczny nastrój. Wrócisz do domu i choineczka będzie na Ciebie czekać.

Regina - dziękuję za pyszne śniadanko. Milutko Cię pozdrawiam.

Barteczek - Jak wyruszyła z domu do Rynku to od razu spotkała ciekawych ludzi. Zrobiła sobie zdjęcie z Jasiem Melą, który był na biegunie północnym, a ostatnio tańczył w " Tańcu z gwiazdami " . Ninka miło Cię widzieć, wspaniale wyglądasz i jak widać uśmiechnięta w pełni zadowolona.

Kalina - dostarcza nam bardzo ciekawe wiadomości o apteczce zielarskiej masz obszerne wiadomości na temat ziół. Serdecznie dziękuję. Wstawiła nam też wyrazy do przeczytania na przećwiczenie mózgu . Przeczytałam bez problemu i biegle to widać, że nie jest z moim mózgiem - poradziłam sobie.

bogda - witam Cię i dziękuję za życzenia i pozdrowienia. Tego samego Ci życzę.

Annamaria- Też Cię witam , dziękuję za opłatek i życzenia.

Anielka - Witam Cię serdecznie, dziękuję Ci, że podoba Ci się pomysł zawieszenia choinki na ścianie, Ty też masz jeszcze dużo czasu i zdążysz z ustrojeniem świątecznym. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Janusz wysłał link do obrazka i pożyczył nam dobrej nocy i wzajemnie dla Ciebie Januszu.

Tina- Witam Cię i dziękuję za życzenia i tez życzę Ci zdrowych, Wesołych świąt.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, życząc Wam wszystkim ;- Zdrowych , pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Miłej i serdecznej atmosfery Świątecznej.



♥ ==22.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - #1040

alodia - Jak tu świątecznie i miło, zapach świątecznego ciasta się roznosi pięknym aromatem Piernika i Twoich babeczek. ślicznie wyglądają Twoje wypieki. Gratuluję.

Barteczek - Jakiś stroik musisz mieć jak wrócisz do domu. Życzę Ci miłej atmosfery rodzinnej. Pozdrawiam Cię, serdeczne uściski.

Inka-ni dziękuję za życzenia i też składam Ci zdrowych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę udanych , miłych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.




♥ ==22.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - #1047

Cytat:
Napisał barteczek
Basiu, mam pełnoletnią prawnuczkę i często to Ona coś robi pra...na święta...stroik.
Co do fotki mojej, to jest Kuba Molenda, piosenkarz, pochodzi z Olkusza...
Pozdrawiam odwiedzających Pszczółki...

Ninko przepraszam za moją pomyłkę. Tyle jest treści do zapamiętania i chcąc odpisać każdemu z osobna można sobie pomylić nawet fakty. Myślałam o Molendzie, nawet któraś z Pań pisała, że piosenkarz teraz kojarzę, a ja skojarzyłam Molendę z Jankiem Melą. Przepraszam Cię za pomyłkę, ale nie to jest ważne, najważniejsza jesteś Ty. Bardzo pięknie wyglądasz, twarzyczka Twoja promienna, uśmiechnięta tak trzymaj i to jest najważniejsze. Pozdrawiam Cię serdecznie. Zdrowych miłych świąt.

♥ ==23.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - #1054

23.12.2015r.

oma - Postarała się pięknie nas przywitać, otworzyła bramę nowego 109 wątku. Pożyczyłam od omy pochodnie i postawiłam jeszcze bliżej bram naszego wejścia do Miodowa.
Oświetliła wejście do bramy pochodniami, żeby łatwiej było pszczółkom trafić do Miodowa. Przywitała nas śliczną świąteczną choinką, gdzie każda z pszczółek ma swoją bombkę i może tu przysiąść.Ślicznie to zrobiła zachęcając i zapraszając nas na nowy wątek.
♥ ==23.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - # 7

melunia - w trosce o omeczkę zrobiła jej herbatkę, żeby odpoczęła, a sama wzięła się do zwiedzania naszego domu w Miodowie. Zajrzała do pokoju, gdzie stoi choinka, do kuchni, przyniosła piękny świąteczny stroik, a potem zajrzała do salonu. Na koniec zgasiła światło mówiąc -D O B R A N O C.

Moje oczy też się kleją ze zmęczenia po pracowitym dniu więc idę spać do sypialni, ale najpierw się z Wami pożegnam, życząc dobrej nocy, dobrego wypoczynku. słodkich snów. - D O B R A N O C .
oma - Postarała się pięknie nas przywitać, otworzyła bramę nowego 109 wątku. Pożyczyłam od omy pochodnie i postawiłam jeszcze bliżej bram naszego wejścia do Miodowa.
Oświetliła wejście do bramy pochodniami, żeby łatwiej było pszczółkom trafić do Miodowa. Przywitała nas śliczną świąteczną choinką, gdzie każda z pszczółek ma swoją bombkę i może tu przysiąść.Ślicznie to zrobiła zachęcając i zapraszając nas na nowy wątek.


♥ ==23.12.2015r.
>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - # 7




Kochani . Łamię się opłatkiem
z wszystkimi i z każdym z osobna.
Niech te magiczne święta przyniosą
dużo miłości i radości z narodzenia Pana.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
i szczęśliwego Nowego Roku.

♥ ==23.12.2015r.>>>>>>>>>>>>> CZĘŚĆ 108 - POST - # 34

http://s1.directupload.net/images/us...3/rvr7i9ul.swf
Odpowiedź z Cytowaniem