Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 17-04-2008, 11:40
tola tola jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 4
Domyślnie

Droga Bono

Skurcze łydek, także zawroty głowy w trakcie schylania, większa pobudliwość nerwowa - są często spowodowane brakiem magnezu. Spróbuj przez kilka dni przyjmować 1 x dz. w trakcie jedzenia magnez z wit.B np. "MG B6 forte" (jest lepiej przyswajalny). Poprawa winna przyjść po kilku dniach.

Kiedyś miałam nadwyrężoną łękotkę w kolanie. Lekarze konwencjonajni leczyli mnie bez efektu przez 1/2 roku. Od znajomych dowiedziałam się o lekarzu, który po wypadku był sparaliżowany i akopunktura postawiła Go na nogi. Sam nauczył się ją stosować. Po 3 wizytach u niego bóle w kolanie się skończyły. Pomagał mi także w innych sprawach (bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, łokieć tenisisty itp.). Niestety - jakże byłam zmartwiona, kiedy w trakcie ostatniej wizyty poinformował mnie, że ze względu na wiek (ok.80 l) i przebyte choroby musi zakończyć swoją działanlność.
Nie wiem na co chorujesz, ale jeżeli po kilku dniach przyjmowania magnezu niebędzie poprawy - radzę Ci poszujać kogoś, kto dobrze opanował akopunkturę (uważwj bo jest dużo szarlatanów - najlepiej popytać o opinie znajomych) i spróbować - poprawa winna przyjść po kilku wizytach (są niestety dosyć kosztowne - ja z 1 płaciłam 60 zł).

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Tola
Odpowiedź z Cytowaniem