Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 06-01-2014, 21:42
ag_aga ag_aga jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: ŁĘCZYCA
Posty: 3
Domyślnie

Rok w rok mojego Sylwestra spędzałam w domu z narzeczonym. Po wystrzeleniu szampana i fajerwerków, po godzinie pierwszej, gdy moi znajomi świetnie się bawili ja przytulałam się do poduszki i po chwili usypiałam. W tym roku postanowiłam spędzić go inaczej niż dotychczas. Moim postanowieniem Roku 2013 było to, że następnego Sylwestra spędzę inaczej.. wyjątkowo. Dni mijały, a ja trwając przy nowym postanowieniu zaczęłam zbierać znajomych na szalony wypad w góry. W sumie moja zgrana paczka liczyła 6 osób.. mało, ale i na to znalazłam sposób.. Postanowiłam, że weźmiemy udział w imprezie integracyjnej.. Jazda autobusem przez pół Polski, wspólne śpiewy, tańce, a później wspólna zabawa Sylwestrowa do ranka! Coś pięknego i niesamowitego! Wielu nowych znajomych, masa dobrej zabawy. Był to Sylwester pełen wrażeń i najlepsze powitanie Nowego Roku w moim życiu. Kolejne dni spędzone we wspólnym pensjonacie, wypady na stok, wspólne posiłki. Przyjdzie jeszcze czas na spędzanie Sylwestra w domu. Teraz planuję już kolejnego Sylwestra i nie mogę się doczekać nowych znajomości i szalonej nocy Sylwestrowej. Dziękuję znajomym tym "starym" i tym nowo poznanym za świetną, szampańską zabawę, za to że pokazaliście mi jak cudownie można spędzić tę noc!
Odpowiedź z Cytowaniem