Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Nieprzeczytane 06-04-2016, 23:39
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Przepraszam, ale ja tylko udaję inteligentną, a naga prawda co i raz skrzeczy.
Nic nie rozumiem. Jak dwie lesbijki spłodziły sobie przedmiot aborcji? Rozumiem inseminację, ale w takim razie nie byłoby aborcji.
Lilu czy ty nigdy nie zaznałaś przyjemności z seksu i trudno ci zrozumieć spółkowanie.??? kobiety i mężczyzny .Lezbijka nie zaznaje takiego orgazmu z mężczyzną jak przy stosunku z kobietą Jak atrakcyjna kobieta to nie musi płacić ?? za zapłodnienie mężczyżnie.
Odbywa się to normalnie Lilu mówisz że że jesteś bezpłodna zezwalasz mężczyźnie na wytrysk w swojej pochwie .Możesz powtórzyć kilkakrotnie mężczyzna ma większą przyjemność.Zrywasz potem znajomość .
Rozmyśliła się z urodzenia dziecka dokonała aborcji.Proste.Może jej partnerka nie chciała "bachora".???
Aborcja co to jest przeczytaj w wikipedii .Napisałem ci że preferencje seksualne to sfera psychiczna a nie fizjologiczna.

Lilu nie wiem czego nie rozumiesz , napisałąś :ta wariatka z czerwonym sercem na czerepie, czy to uważasz że należy tak się wypowiadać o innych?? Gdy by ktoś napisał na forum o tobie i twoich bliskich ???. byłabyś zadowolona .???

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 06-04-2016 o 23:52.
Odpowiedź z Cytowaniem