Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10008  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 21:09
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Kazik napisał-o widzisz Wacek46, że jak pisałeś po wyznaczonej linii [przeciw Pis] to byleś "cacy". A mała wychyłka i już masz "w ucho" od pluto37.
Kazik ja nie mam problemów,i mam swoje zdanie a zmieniam jak argumenty są zasadne. A bicie piany mnie nie interesuje Nie popieram PiS- u bo nie odpowiada mi ideologia nacjonalistyczna i populistyczne programy gospodarcze i ciągłe zabawy każdego 10 każdego miesiąca, mnie to nie podnieca i ja nie dostaję szczytowania na cmentarzu .Platforma podchodzi zachowawczo do reform i wpatrzona jest w słupki poparcia.Decyzje trybunału konstytucyjnego wskazuje ze skrzydło klerykalne wzięło górę i chcą się dogadać a kościołem który ma wpływ na niemyślący elektorat.Do tego pokrętna dyskusja o emeryturach i zwalanie na OFE.Dla mnie przedstawiciel rządu powinien wiedzieć o czym mówi już to raz tłumaczyłem że za zarządzanie odpowiada Powszechne Towarzystwo Emerytalne Spółka Akcyjna.Jeżeli wszystko się myli rządowi opozycji też to o czym z tym niedoinformowanym towarzystwem można gadać w sejmie i rządzie.Problem to ja widzę w karłowatej opozycji i braku dyskusji o sprawach gospodarczych mających wpływ na standard naszego życia.
Kazik ja przestałem pisać na tym forum o OFE/PTE bo tak naprawdę to ta sprawa nikogo nie interesuje bo nikt z seniorów z tego systemu nie korzysta i o czym tu dyskutować.
Natomiast byłem dzisiaj uczestnikiem panelu na temat służby zdrowia jeszcze nie spotkałem się z tak impulsywną reakcją słuchaczy na prawdę która jest gorzka,a wymagania każdy by chciał mieć niewspółmierne do nakładów.Kapitalizm to nie socjalizm i różnice społeczne są i będą ,natomiast wielu seniorom zdaje się że Kapitalizm to taka modyfikacja socjalizmu,ale takiego ustroju nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem