Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 24-02-2010, 23:07
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał wiseleczka86
WITAM SERDECZNIE.Moja mama ma ten sam problem co większość Pań,przy tym dodatkową bardzo uciążliwą dla niej dolegliwością jest to,że towarzyszy temu bardzo nieprzyjemny zapach. Jest osąbą,która dba o higiene osobistą,ale to niewystarcza,że się umyje.Za dosłownie godzinę pojawia się ta sama sytuacja. Używa wkładek hig,często je wymienia,ale i one nie daja efektów.Może któraś z Pań zna nazwę jakiś specjalnych podpasek bądz też zna jakąś metodę,która poprawiłaby jej samopoczucie i sprawi,że zniknie uczucie dyskomfortu jakie towarzyszy jej kazdego dnia. Zapomniałam dodać,że mama ma 45 lat,więc jest jeszcze młodaPozdrawiam gorąco.

Mama to niech maszeruje do ginekologa z tym problemem.
Trzeba wykonać zabieg ( w szpitalu ) i zlikwidować problem a nie szukać podpasek.


Cytat:
Jeśli problem będzie się nasilał konieczna będzie operacja ( a o tę niestety trochę się obawiam).

spoko widziałam osoby starsze po zabiegach. Znieczulenie ogólne i po zabiegu pobyt 3-4 dni w szpitalu. Im szybciej tym lepiej zrobić zabieg i nie bawić się w leczenie prochami.
Ot mięśnie wiotczeją więzadła wydłużają się, macice opada naciska na pęcherz ..no i problem..a co prochy mają do tego to nie wiem.
To jest zabieg wewnętrzny ginekologiczny ..nie tną brzucha
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem