Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:52
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie



Witam serdecznie w 1-wszy Dzień Nowego Roku.2016. Wraz z Nowym Rokiem przywitała nas zima. Dużo śniegu napadało, wszędzie się zrobiło biało. Dzisiaj odespałam poprzednią noc i wstałam później niż zazwyczaj. Ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam jak pada śnieg coraz bardziej intensywnie. Mamy oczekiwana zimę. Ja wstałam dopiero o 10;00- tej a poszłam spać o 5-tej i tak jeszcze nie usnęłam bo jakiś wielbiciel rac jeszcze o 4-tej wystrzelił kilka serii rakiet, skutecznie rozbudził tych co wcześniej położyli się spać. Wrocław był kolorowy od Petard i nieustannie rozlegały się odgłosy. Chociaż w Rynku w tym roku Prezydent Miasta zabronił strzelania Rakietnic. Dzisiaj na nowo rozlegały się kolorowe błyski Rakietnic. Dzień upłynął towarzysko, rodzinnie. Teraz dopiero mogę spokojnie zasiąść do komputerka.
Regina ♠ - Już o godz. 7;30 nas dzisiaj przywitała smacznym śniadankiem.
dziewiątka ♠ - Tak samo jak ja oglądała z mężem program z gwiazdami, ale wcześniej wstała i zaserwowała smaczną, aromatyczną kawkę na miły początek dnia. Bardzo apetyczna była kawka za którą dziękuję. Dołączyła zabawne humorki.
Honorka ♠ - też poszła spać o 4-tej, ale zaraz jak wstała to nas przywitała ciepłymi życzeniami noworocznymi od przystojnego Kominiarza. Honorko dziękuję
z pewnością się spełnią co do joty. Bardzo fajne dołączyłaś przysłowia staropolskie.
Guciowie 6♠ - Janusz i Edward - Po Balu śpią Cicho - sza...
oma ♠ - Z Nowym Rokiem z Bałwankiem przywitała Miodowo. Nowy Rok przywitała podobnie jak my z dziewiątką i Honorką i poszła spać o 2-giej. Wspaniała nalewka Z Aronii i bardzo zdrowa, Mikołaj wiedział co przynieść.
Barteczek ♠ - Nowy Rok witała do 3-ciej nie spała. Witała Nowy Rok z widokiem z błyskiem Petard za oknami i sąsiedzkimi atrakcjami. Czas spędzała w rozmowie z przyjaciółką przy Skype bardzo przyjemnie. Dziękujemy Ninko za Noworoczne życzenia, Ty zawsze pamiętasz o każdej z nas.
Wodniczka ♠ - Podzieliła się wrażeniami z Balu Sylwestrowego i najważniejsze, że wróciła do domu po wspaniałej zabawie ze znajomymi.
alodia ♠ złożyła nam życzenia i towarzystwa samych Aniołów, a nie Diabłów. Z wzajemnością Irenko też Ci tego samego życzę.
Kalina ♠ - Spędziła czas Noworoczny do późnej nocy z córkami, które zrobiły jej miłą niespodziankę. Obiecałaś nam Kalina, że po świętach znowu uruchomisz swoją Apteczkę Ziołową. Przydałoby się, żebyś nam podesłała kilka porad na oczyszczenie organizmu.
Te biesiady przy świątecznych potrawach ciężko zupełnie strawić.
Anielka ♠ - Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich cudownych rodziców. Piękne zdjęcie. Bardzo ładnie wyglądają i jak widać bardzo się szanują. Najważniejsze, że Ty masz dobre relacje z rodzicami, pomagasz im i szanujesz jak widać z wielką wzajemnością i przyjaźnią rodzicielską. Są z Ciebie dumni, że o nich pamiętasz i pomagasz. Jesteś bardzo dobrą i miłą córką dla nich. Serdeczne uściski dla Ciebie ode mnie. Teraz odpoczywaj z pewnością odeśpisz tą wspaniałą uroczystą noc.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie życzę dobrego wypoczynku po nieprzespanej nocy, Szczęśliwego, pomyślnego Nowego Roku 2016, dużo, dużo zdrówka bo ono jest najważniejsze w życiu. Spokojnej nocy, miłych snów. Śpijcie słodko.



♥ == 02.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 193
Odpowiedź z Cytowaniem