Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9502  
Nieprzeczytane 25-06-2017, 07:24
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Ja też budzę się wczesnie jak Ty Krysiu!Już potem nie zasypiam,a w nocy dziś olałam prace i nie wstałam do babci!Bo wczoraj przewijałam 6 razy.
Mimo szczerych chęci jestem bardzo zdołowana-chyba za długo już siedzę bez Polski!!Bez mojego mieszkanka,bez spacerów codziennych!No i momo wszystko ta ich mowa,taka ostra,warcząca.
Leszek przestał sie odzywać-pewnie w szpitalu albo już...
4 dni temu bardzo zle się czuł,mówił,ze nogi spuchły mu aż do kolan,i miał podwójne widzenie!Juz chyba nie odbierze ani telefonu ani nie napisze!To też dołuje mnie bo tęsknię za naszymi rozmowami i nauką komputera!To on założył mi wspaniały program Team Viwear gdzie po podaniu kodu-hasła mógł wejść na mój pulpit i cały komputer a rozmawialiśmy w tym czasie na skypieA ja siedziałam wygodnie i patrzyłam co on robi na moim komputerze!!Szkoda-wielka szkoda!!!Ale takie jest życie,cóż można poradzić?
Dziś niedziela trochę pochmórno i może będzie padać?!Życzę Wam miłej niedzieli a Ty Franku masz skyp?Albo Krysiu?To pobawimy się my w jednorazowe podglądanie!Tylko musicie ściągnąć taki sam program!
Odpowiedź z Cytowaniem