Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2614  
Nieprzeczytane 12-07-2019, 10:35
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Nie wiem ile emocji wywołuje całowanie się miłych seniorek u niektórych naszych seniorów zwracających uwagę na wszystko co tylko zobaczą i chcących nam narzucić ich chorą ideologię. Jeżeli mi się coś nie podoba to nie oglądam , spotykacie się w kościele na cotygodniowych mityngach , możecie w gronie wyznawców swojej ideologi wygłaszać subiektywne homilie. Ale dajcie żyć na świecie innym ludziom którzy się urodzili , a mają inne genetyczne preferencje.Zastanówcie się dlaczego do 2019 roku jedna trzecia Boga + jedna trzecia Ducha świętego tego nie zmieniła. Nie poruszam 1/3 Boga Jahwe bo to Bóg żydów -narodu wybranego przez samego Boga /kto chce niech przeczyta stary testament/.

Demokracja to taki ustrój społeczny , kory toleruje inność genetyczną . Stąd rożne preferencje seksualne oraz obecność transwestytów .Co was z Bóg w 2/3 w tej sprawie zrobił ??Tylko tyle ze redaktor Fakt-u napisał artykuł , umieścił zdjęcia byście się zabijali za posiadaniem tego numeru gazety. https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat...2pk57c#slajd-1

Tak samo jak wy chrześcijanie możecie się naśmiewać z innych wierzeń , wice wers oni też to mogą zrobić. Jestem zwolennikiem politeizmu bo monoteizm dąży do dominacji jednego boga bo tylko jeden może być prawdziwy. Jestem za rozdziałem Państwa i Kościoła a religia to prywatna wasza sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem