Wyświetl Pojedyńczy Post
  #108341  
Nieprzeczytane 21-05-2018, 15:48
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Lo matko!

Lech Wałęsa pojawił się w Sejmie, gdzie protestują osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie. Były prezydent zachęcał, że ,,ten rząd trzeba wyrzucić”.

Cytat:
Gdybym ja dzisiaj miał stocznię, „Solidarność”, to dawno by tej władzy nie było! Trzeba jak najszybciej odsunąć tych ludzi od władzy!

Kiedy mu zaproponowano materac i zostanie z protestujacym - odwaga go opuscila. Wykrecil sie, jak zwykle.

Cytat:
Ja chcę zwyciężyć z Wami, a nie z Wami siedzieć. Gdybym był na waszym miejscu, to po pierwsze poprosiłbym np. górników: widzicie naszą krzywdę, widzicie, że coś trzeba tu zrobić?

komentarz internauty:

Cytat:
Wałęsa jest skończony po co on się tam pcha żeby znowu na chwilę zaistnieć? To jest sprzedawczyk i tyle on jako prezydent podpisał wiele ustaw którymi zaszkodził ludziom np.dzięki niemu znieśli dodatek szkodliwy dla spawaczy bo niby nie pracują w szkodliwych warunkach i to ma być obrońca narodu "stoczniowiec" kpiny jakieś!!! Dzięki solidarności się wybił postawili go jako marionetke i uważa się za bohatera A o prawdziwych bohaterach którzy naprawdę walczyli z komuną o wolną Polskę nikt nie pamięta to jest przykre!!!

Ale jaja, jak to mowi Bienkowska.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem