Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57  
Nieprzeczytane 24-10-2010, 00:05
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał oanna
Witajcie. Jestem nowa na tym forum. Podoba mi się. Będę częstym gościem. Pozwolcie że wyrażę swoją opinię. Dla hm...starszych pań najbezpieczniejszy jest styl sportowylub klasyczna elegancja. Kolory byle nie szaro-bure. Jeśli mój ukochany czarny, może być , ale nie pod samą brodę. Czy nam się podoba czy nie czarny postarza. Najlepiej zrobić sobie test na kolory zimne i ciepłe. Wiecie na pewno złota chusta - pani lato, srebrna chusta - pani zima. Trzeba w ten test uwierzyć. Mnie np. swietnie jest w różowym, którego nie cierpiałam, ale co robić. Wystrzegać się należy stylu dzidzia piernik.Zgadzam się że nie ma w Polsce rynku dla seniorów. Kojarzymy się fachowcom od mody z biedą, niestety. Dlatego musimy sobie radzić same. Pozdrawiam.

Mamy cztery typy kolorystyczne- lato i zima ,to srebro,a jesień i wiosna, to złoto .Znajomość swojego typu bardzo pomaga w doborze ubrań,ale są kobiety,które tylko dobry fachowiec potrafi dobrze zdiagnozować kolorystycznie, a nie ma typów pośrednich.Ekspedientki w sklepach odzieżowych powinny znać się na tych sprawach ale my tego nie doczekamy.
Odpowiedź z Cytowaniem