Wyświetl Pojedyńczy Post
  #565  
Nieprzeczytane 09-01-2013, 08:52
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Właśnie,,,,poruszyłam już kwestię przeczuwania zdarzeń,,,
temat nie ''chwycił'',,,,a wydaje mi się, że każdego dopada w niektórych momentach właśnie taki niewytłumaczalny niepokój, który jest sygnałem wewnętrznego ostrzeżenia, przed czymś co ma nastąpić.
Napewno nie każdy potrafi wgłębic się we własne wnętrze,
Moze do tego potrzebna jest głębsza wiedza, czy bardziej rozwinięta intuicja???
Nie wiem,,,, jednak ja osobiscie mam takie przeczucia zdarzeń, które mają nastąpić,,,,,moja intuicja zawsze daje mi wcześniejsze ostrzeżenia przed czymś co ma nastąpić,,,
a może to coś innego?
Jestem zodiakalną Rybą,,,,podobno ten znak ma to ''coś''
że dostrzega więcej,,,,,u mnie chyba to się sprawdza.

Przepowiednia,>..???
Dawno temu, jeszcze byłam młoda,,,będąc w Rosji pewien prosty człowiek , ni z tego, ni z owego,,,,wziął moją dłoń, patrząc na nią i w moje oczy przepowiedział co mnie czeka,,,,
śmiałam się wtedy z jego jasnowidztwa,,,,ale dokładnie wszystko zapamiętałam,,
po latach zaczęło mi się wszystko sprawdzać,,,
może dziwne ,,,,ale jest prawdziwe,,,,od tej pory nigdy nikomu nie pozwoliłam sobie stawiać żadnej kabały,,,,

Jednak niektórzy ludzie mnie intrygują,,,
Wydaje mi się, że przeczuwaniem obdarzeni jesteśmy wszyscy w większym lub mniejszym stopniu. Nie wszyscy jednak są na tyle wyciszeni, aby ten dar dostrzec. Szczególnie w naszych zabieganych i tak konsumpcyjnych czasach. Czy nie zdarzyło się Wam w rozmowie nagle powiedzieć coś, zupełnie niechcący, co się potem wydarza? Mnie to trochę przeraża. Nie mam na myśli oczywistych wniosków, płynących ze znanych faktów.
Z przepowiednią - prawdziwą - nigdy się nie zetknęłam. Szkoda może.
Myślisz, że znak ma jakieś znaczenie? Jestem spod Skorpiona
Wydaje mi się jeszcze, że niektóre umiejętności można w sobie "obudzić", jeśli się tego rzeczywiście chce.
Jeszcze chcę dodać coś nie na temat. Obejrzałam wreszcie niesamowity film "Życie Pi". Czy ktoś go widział? Co myślicie o takiej alegorii?
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
Odpowiedź z Cytowaniem