Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57  
Nieprzeczytane 04-03-2018, 14:00
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie



Dzień dobry Wszystkim z Miodowa w słoneczną Niedzielę. Niezmiernie cieszę się , że Kasandra wróciła do lepszego zdrowia, mam nadzieję , że rana się zabliźniła, ale trzeba jeszcze dużo czasu , żeby dobrze funkcjonować , najważniejsze , żeby nie podnosić nic ciężkiego. Cieszy mnie również , że Tina wyleczyła się z grypy . Powoli nasze Pszczółki odzyskują wigor.
Idzie ocieplenie i ma się ku lepszemu dla naszego zdrowia. Alodia cieszę się ,
że aktualizacja pomogła w problemach z internetem. Przed chwilą rozmawiałam przez telefon z naszym Zięciem bo też jest chory na grypę i dość długo nie wraca do zdrowia
ma jeszcze zaatakowane zatoki. Wszyscy po kolei przechodzili grypę .
Kasandra zaserwowała nam rosołek a ja mam dzisiaj zupkę grzybową .
Muszę napisać , że ja nie jestem Nocnym Markiem bo piszecie jedna po drugiej, tylko
Aurę Dnia wstawia się z nową odsłoną po 24-tej na dzień następny i myślę , że powinniście to wiedzieć . Danusia to wie bo też niejednokrotnie wstawiała o tej porze.
Mogę zmienić czas i będę wstawiać o różnych porach dnia jak znajdę czas
n.p. na wieczór, a ja to robię celowo , żeby Aura Dnia już była aktualna z samego rana. Dzisiaj jest piękna słoneczna pogoda i trzeba wyjść z mężem chociaż na krótki spacerek. Po drodze wstąpię do Sklepu bo sobie upatrzyłam coś fajnego. Wyjście z domu będzie połączone z zakupem niezbędnej , bardzo potrzebnej rzeczy do komputerka.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , pogodnej miłej Niedzieli i dużo zdrowia życzę .


Ostatnio edytowane przez basia2002 : 04-03-2018 o 14:06.