Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57  
Nieprzeczytane 04-01-2010, 20:52
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał annahanna
Stefanie-Janku! - może Ty podasz mi najprostszy i najskuteczniejszy sposób jak wklejać obrazki pod postami i zrobić sobie samej avatar n.p. z różyczką. Tyle osób podawało mi ''przepis'' ale nie wychodzi mi,jestem b. początkująca i dla mnie to trudne.Wiem że doradzasz w bardziej skomplikowanych tematach.
http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...age9-2812.html
#176 do #179 na stronie 9 jak zmniejszać lub zwiększać obrazek lub fotkę przez Paint.
To posłużyło do zmniejszania.


To Paintem zmniejszyłem. Jak to robić to na górze masz link i nr postu. Sprawdziłem bo niestety jakby ktoś wykasował post to mi się zmieni. To doświadczenie po ostatnich cięciach przez Admin. Kliknij prawym i sprawdź "właściwości" obrazków. Gif się przestał ruszać bo obcięty. Mały obrazek też za mało przyciąłem. U nas ma mieć 80x80 Avatar. To doświadczalnie przytniesz jak najbliżej tej wartości. Jak chcesz przycinać fotkę [swoją] lub ulubiony bukiet. Jak zrobić avatar fachowiej to muszę poszukać linku i dam to później. Nie będzie takie łatwe. Ten sposób jest przynajmniej prosty.

Ważne ile kb i rozmiar. Na seniorku 80x80 pikseli.

Ale korzystaj z gotowych. Czy mam poszukać? Mogę ze 20 propozycji wysłać Ci na priv, żeby tu nie wisiały bez potrzeby. Dam Ci namiar jak szukać. Teraz nie poszukam ale nocą to owszem. Mogą być też gif-y ruchome. Podeślę różyczki i coś ładnego jak mi w oko wpadnie.
Odpowiedź z Cytowaniem