Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 03-12-2008, 02:22
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Samotny ojciec

o którym pisałam dzisiaj wychował swojego syna na przyzwoitego człowieka. Owdowiał kiedy Tomek mial 3 lata, pracował, prowadzilł normalny dom, gotował, piekł ciasta /jadłam/, prał, prasował, pilnował syna i dbał o niego. W domu było bardzo czysto tylko brakowało w nim kobiecej ręki,nie było kwiatków i innych drobiazgów dzięki którym w mieszkaniu jest przytulnie. Tomek po ukończeniu Technikum Samochodowego /taka była wola ojca to technikum/ skończył filozofię i pedagogikę na UW. Kiedy był na III roku studiów jego ojciec chorujący na POCHP znalazl się w szpitalu w Śródborowie i już do domu nie wrócił. Początkowo przyjeżdżał do domu w wekendy na przepustkę potem już nie był w stanie przyjeżdżać. Czekał z wielką niecierpliwością kiedy Tomek skończy studia, Tomek z dyplomem pojechał do ojca do szpitala ojciec się rozplakał ze wzruszenia i po chwili skonał w ramionach syna. Rok po śmierci ojca Tomek dowiedział się, że był dzieckiem adoptowanym. Alicja Resih Modlińska prowadzila w Polsacie program dzięki któremu rodziny się odnajdywały po latach /nie pamiętam nazwy tego programu/ i tam Tomek zobaczył swoje zdjęcie z dzieciństwa /okazało się,że poszedł do adopcji jak mial 2 lata/. Tomka poszukiwały siostry, które zostały skierowane do innego Domu Dziecka bo były starsze. Sprawa była bardzo glośna, pisała o Tomku prasa ..... Tomek stwierdził, że jego jedyną rodziną był nieżyjący już ojciec. W rozmowie ze mną przyznał się , że nie czuje się w żaden sposób związany ze swoimi siostrami. Nie zmienił swojego nazwiska na to prawdziwe. Tomek jest pastorem zamieszkal z rodziną na Podlasiu, sprzedał mieszkanie warszawskie /na moim piętrze/ ma 4 synów jeden z nich jest kopią Tomka i chyba jest szczęśliwy. Widziałam 2 lata temu w telewizji reportaż o Tomku. Są różni samotni ojcowie, ten opisany przez Małgosię wzbudza u mnie wściekłość. Przed takimi ojcami jak nieżyjący ojciec Tomka chylę czoło.
Odpowiedź z Cytowaniem