Wyświetl Pojedyńczy Post
  #27  
Nieprzeczytane 30-07-2010, 18:31
nika79's Avatar
nika79 nika79 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 8
Domyślnie

Pani AniuiMarku - dziękuję, za opisanie własnych doświadczeń. W mojej wypowiedzi mogę jedynie zgodzić się ze stałymi użytkownikami tego portalu. Dzisiejsze czasy raczej wywołują nieufność i nakazują ostrożnie podchodzić do wszelakiego rodzaju "cudu" - nie tylko osobom dojrzałym wiekiem. Wcale się więc nie dziwię, czytanym tutaj wypowiedziom. Trudno stwierdzić (Pani tez takiej pewności mieć nie może), czy znajdę to czego szukam , czy tez nie, śmiem wierzyć że tak. Mnie nie chodzi o to by ktoś przepisywał na mnie własny dach, który ma nad głową- w zamian za 24 godzinną opiekę, czy też zapewnienie na przyszłość ze kiedyś gdy już będzie potrzebowała fachowej opieki - ja ją zapewnię, ponieważ nie posiadam takowych kwalifikacji, ani też nie wiem co będzie w przyszłości- przecież sama mogę zachorować(odpukać)). Ja na tą chwile, szukam osoby która być może czasami czuje się nieco zaniedbywana przez rodzinę (z rożnych względów), może nie ze wszystkim nadąża, może chciałaby z kimś zwyczajnie porozmawiać- czy mieć świeże pieczywo na śniadanie itp - a mieszka sama i ma możliwość wynajęcia za niewielkie pieniążki pokoju, mając jednocześnie świadomość ze ktoś życzliwy jest za ścianą.. Tak jak napisałam, na dzień dzisiejszy nie stać mnie na wynajem mieszkania w Krakowie samodzielnie - więc szukam w ten sposób, kiedyś zapewne moja sytuacja ulegnie zmianie i się wyprowadzę, co nie znaczy że trzeba zerwać kontakty z Tą osobą i jej nie odwiedzać . Myślę, że rozumiem czego Pani szuka - jednakże proszę się nie dziwić nieufności, proszę sobie wyobrazić siebie w roli starszej (może samotnej) osoby - jak by Pani wtedy patrzyła na podobne oferty. Mam nadzieję, że i Pani znajdzie kiedyś to czego szuka. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Nika... ps.ciekawi mnie czy Ktoś zaintersował się książka o ktorej ostatnio napisałam??
Odpowiedź z Cytowaniem