Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14  
Nieprzeczytane 30-07-2010, 10:09
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Koszt kas fiskalnych to ja sobie odliczę od dochodów, natomiast po co pacjentom taki papierek - nie mam pojecia- nie macie odliczenia od podatku, nie macie z tego zadnych korzysci- jedynie podniesienie cen, tak jak to bylo w kazdym przypadku zakupu kas fiskalnych. Myslcie logicznie- Wy bez zadnych dodatkowych korzysci- jedynie straty- szara strefa nie do likwidacji z wiadomych powodów.pamietajcie, że w przypadku zakupu kas fiskalnych np przez taksówkarzy- był obowiązek kupna tychze kas produkowanych przez okreslona firme i za odpowiednio wysoką cene. Mnie jest wszystko jedno- ja Wam przedstawiam straty jakie poniesiecie w zwiazku z tym, i pomysł jak powinien problem rozwiązany.Druga sprawa, taksówarze np. skarza się ,że rachunki są drukowane na takim papierze, ze po miesiącu kwota jest nie do odczutania, a wiec nawet w przypadku, kiedy łaskawy sejm , czy rzad bedzie Wam pozwolił na odliczenie kosztów- co jest rzecza niemozliwa, w sytuacji ekonomicznej tego kraju- bedziecie mieli puste papierki. jezeli rzad chce upupic pewne grupy zawodowe,, mnie to rybka, bo ja nie stracę, ale powinnosię zaczac od zupełnie innych dzialan