Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13149  
Nieprzeczytane 09-06-2012, 06:12
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... udało mi się wczoraj na TV Polonia zobaczyć trochę z otwarcia Euro... ładnie było!

Dzisiaj otworzyłam dwa gifki...

http://www.youtube.com/watch?v=QwOljGjV4Rs


Ale jak zwykle na poczatku nauki, poznajemy nie tylko sposób tworzenia ale też to wszystko co znajduje się w programie, i często u jednego nie jest tak jak u drugiego, i to sprawdznie, szukanie, zastanawianie się dlaczego jest tak a nie inaczej... zabiera dużo czasu.

Anitko... niestety tak czesto bywa że nasze problemy, życiowe, psychiczne czy zdrowotne mają niesamowity wpływ na nasze chęci lub brak chęci. Trzeba sobie z tym radzić, a jak jest ciężko czasem, wiem! I żeby kompletnie nie dać się przybić, spróbuj drobiazg, wyjdż bardzo wcześnie do ogrodu, i pooddychaj. Połóż dłonie trochę niżej niż przepona, i wdychaj bardzo głęboko nosem, potem wydychaj ustami. Przepona musi się ruszać, nazywa się to oddychanie przeponą. Wszyscy śpiewacy tak oddychają, możesz też pośpiewać.
Na poczatek nie więcej jak pięć oddechów... potem codziennie zwiększaj ilość.
I za każdym razem... gdy masz problem, gdy cię coś boli, gdy musisz coś przemyśleć...wypij szklankę wody i POODYCHAJ!!!
Rezultaty takiego panowania nad emocjami są niesłychane.
Coccinea też coś wspominała o problemach... spróbuj też.
Można to robić też na leżąco przed wstaniem z łóżka, ale teraz latem trzeba korzystać z powietrza na zewnątrz.
__________________