Wyświetl Pojedyńczy Post
  #23  
Nieprzeczytane 27-11-2006, 16:15
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
OK

Cytat:
Napisał jolita
Araukario - ...jesteś moim lekiem...Nareszcie wyzwoliłaś mnię z tej klatki!Coprawda nowy tytuł trochę pretensjonalny jak na moją "twórczość", ale tytułu BZDETY nie znalazłam...To bądż jeszcze dobra (właściwie dobra jesteś zawsze, proszę o cierpliwość) i podaj: 1.jak uruchomić nowy wątek, 2.Jak przywołać cytat z poprz. wypowiedzi. Czy wystarczy klikać w zasady postowania? Już boję się próbować, żeby znów nie bałaganić.Że mój kot pali - postaram się udowodnić w odpowiednim wątku.
Brawulki.... UDAŁO SIE..... JOLITA JESTES WIELKA
Byłam przed chwilą sprawdzić.... kategoria adekwatna (już nie bądź taka skromnisia.... nie wypada )
A teraz do rzeczy:
1. Nowy wątek - otwierasz kategorię np. na eSenior i po lewej stronie u góry jest taki prostokącik i w nim pisze "nowy wątek"....klikasz ten prostokącik i otwiera się "kartka" do pisania nowego wątku. Piszesz.... wysyłasz.... a my czytamy...
2. Odnośnie przywołania cytatu z wypowiedzi
Czytasz post i chcesz go przywołać w swojej odpowiedzi.....
Na końcu każdego postu po prawej stronie są 3 małe okienka
Pierwsze daje możliwość - edytuj/usuń wiadomość, drugie (strzałka w lewo) ODPOWIEDZ Z CYTOWANIEM..... klikasz w to okienko
a trzecie... to szybka odpowiedz do wiadomości.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
Odpowiedź z Cytowaniem