Wyświetl Pojedyńczy Post
  #80863  
Nieprzeczytane 21-12-2015, 12:41
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 797
Domyślnie

Witam w nowym przedświątecznym tygodniu

Wpadam tak tylko na roboczo, zmitrężyłam dużo czasu, chciałam wysłać do wszystkich już zyczenia świąteczne, udało mi się tylko trzy, reszta będzie później już mi się nudzi zamykanie natarczywych reklam, poza tym jestem jakaś rozbita.
Wczoraj ubrałam choiknę, nie jest jakaś ogromna, ale też do małych nie należy. Nagimnastykowałam się nawyginałam i mój kręgosłup zaowocował niedotlenieniem mózgu. Mam teraz moje "etatowe" dolegliwości czyli ból głowy, zawroty i mdłości. Przyczyniło się do tego też długie stanie na próbie chóru. Czuję się jakby czołg po mnie przejechał. Po próbie wczoraj mieliśmy też spotkanie opłatkowe, oczywiście każdy musiał przynieść jakiś poczęstunek. Oczywiście uprzednio musiałam go przygotować. Pracowita niedziela...

Poczytałąm pobieżnie, wiem że NInka była na imprezie...i bardzo dobrze, nie ma to jak wyjść do ludzi.
Reszta później,,, kochane życze owocnych przygotowań świątecznych, idę się położyć. Wieczorem wpadnę pa...
__________________
„Cieszyć się życiem to największy sukces. Niezależnie od przeciwności, zachowuj optymizm.”- Ellen DeGeneres
Odpowiedź z Cytowaniem