Wątek: Witam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3315  
Nieprzeczytane 06-05-2018, 06:23
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dzień dobry

-Mario:
Wiem tyle że planowała wydać tomik. Miała kontakt z wydawnictwem, zrobiła w Wordzie tak jak chcieli chyba 100 wierszy i im wysłała. Zażyczyli sobie coś ok. 5.000 za 100 egzemplarzy, ale w tym mieli zrobić projekt okładki i ilustracje. A dodruk miał być dużo tańszy. Zrezygnowała ze względu na cenę i szukała innego wydawcy. Pisała na stronie KOBIETA, ale tam niektórzy ostro ją krytykowali- a to rymy im nie pasowały, a to za krótko itd. A krytyka była od tych co sami tam żadnego wiersza nie napisali. Raz nawet wszystko usunęła, ale na prośbę niektórych znowu zaczęła wklejać- zdążyła tylko część tam zamieścić.
Miała też blog z wierszami na WPolsce- chyba tytuł "Na przestrzeni życia"- tam również ilustrowała swoje wiersze. Ale teraz widzę że WP coś tam pozmieniała- nie ma tego bloga- albo jest w innym miejscu- nie wiem. Regulamin był taki że po pół roku mieli prawo blog zamknąć, ale jeszcze długo tam był. Niestety, nic więcej nie wiem.
Wszystkim życzę pięknej niedzieli i pozdrawiam.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem