Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 15:48
Ewunia's Avatar
Ewunia Ewunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 311
Gaduła

Myślę, że mogę spróbować to wyjaśnić na przykładzie własnym. Jestem tutaj trochę, udzielam się rzadko, "odejść" własnych zanotowałam 2 albo 3 (dłuższe okresy kiedy mnie nie było). Tyle że nikogo wszem i wobec nie informowałam ;-)

Teraz jest tu bardzo dużo ludzi, część z nich po jakimś czasie (na stałe lub na jakiś czas) sobie idzie - normalka, jak to na forum. I część z tych idących w pewnym momencie zdecydowała się to ogłaszać. A skoro jedni zaczęli to inni idą w ich ślady (nie z odchodzeniem a z ogłaszaniem). A jeszcze inni nie idą tylko po prostu przestają pisać czy zaglądać. Po czym jedni znów zaczynają inni nie.

Ja tam się nie przejmuję. Rok temu też postanowiłam, że nigdy więcej, że wcale... potem to już wiedziałam że urlopiki sobie robię i tyle. A poza tym widzę od czasu do czasu w liście na dole (a nawet jako autorów postów) osoby które jakiś czas temu ogłaszały swoje odejście (i bardzo się z tego cieszę). Jednych powrót został zauważony, innych nie...

Pozdrawiam przychodzących, odchodzących, zaglądających w przelocie i urlopowanych ;-)