Wyświetl Pojedyńczy Post
  #242  
Nieprzeczytane 28-11-2019, 20:08
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 893
Domyślnie

Witam.'Ciekawa sprawa u Ciebie żadnych ziół nie ma. A jakieś markiety macie w waszej okolicy. Bo w tych markietach też są zioła herbaty, prócz wanilii. U nas jest co dusza zapragnie. Jak na allegro też można zamówić. Zamów sobie więcej ziół np.Imbir mielony do wódki dobry jest,chili do nalewki malinowej super tak mini troszka,bazylia- do nalewek i do pieczenia mięsa,jałowiec,cynamon laski on tylko do wina i do pieczenia mięsa,kardamon świetny do nalewek agrestowych i gałka muszkatowa. Wybór należy do ciebie. u nas niektóre zioła są w sklepach spożywczych. Nie podaję Ci wszystkich ziół mam ich masę. W paczce jest 30,40 gram około 5 złotych ja płaciłem Z tym ze zioła które daję do nalewek: to NAJPRZÓD je wsypuje do małych buteleczek małpek i zalewam spirytusem 70% na 21 dni i po tym czasie daję do pewnej nalewki tylko parę kropel na aromat , zapach. I reszta stoi w butelkach i czeka na następną nalewkę. Nawet i skórki z cytryn suszę do nalewek np.. agrestowej, można i dać świeżą o ile są owoce. No to tyle. Jak coś to pytaj śmiało. Powodzenia w nalewkach. Gliwice +4 km.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem