Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 11:51
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał GracekristGold
Ja nie znikam, ale z uwagi na wiele zajęć nie mogę siedzieć caly czas na kompie. Ten artykuł zainteresował mnie z uwagi na to, że ludzi +50 traktuje się, jak starców...

Chcę z Wami o tym pogadać. W moim otoczeniu jest wielu +50, +60 i więcej latków, którzy świetnie sobie radza.

Ostatnio poznałam panią +70 która zajmuje się mlm (multilevel marketing). Dzieci tej pani wyjechały do Irlandii, gdzie harują od świtu do nocy. Ona zajmuje się sprzedażą różnych produktów w systemie mlm. Pani malutka, szczuplutka w kostiumie i z laptopem, śmigająca po klawiaturze jak 18-tka. Zarabia bardzo dobrze. Takie osoby też są.

Artykuł chce przełamać pewien stereotyp ślamazarnego, zacofanego osobnika 50+. Czy się udało? Moim zdaniem nie, a może się mylę?
Nie wiem, ilu nas tu jest, ale wynika z tego, że potrafimy poslugiwać się komputerem

Hola, nie powiem Ci ile mam lat, bo sie przestraszysz. Jestem bardzo aktywna, moze nawet za bardzo, na nic nie mam czasu (hihihihihihi, zartuje), udzielam sie spolecznie, podrozuje po swiecie, pisze, organizuje koncerty na cele dobroczynne, slucham muzyki, mam czas dla meza i dzieci. Nie gotuje, nie sprzatam, nie pracuje z laptopem sprzedajac produkty - poprostu nie musze. Czuje sie co dzien mlodsza, tylko aby nogi chcialy nosic.
Nie znosze, nie rozumiem ciagle narzekajacych ludzi, brak smiechu i humoru mnie dobija. Zapewniam Cie, ze tu gdzie mieszkam jest dziesiatki takich ludzi 50+, 60+,70+ i 80+. Poprostu korzystamy z zycia i tego co nam zostalo.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem