Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:43
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 807
Domyślnie


DZIEŃ DOBRY. Witam was serdecznie , miłego czwartku życzę.
oma ♥ - Ja już wcześniej zajrzałam do Miodowa wprosiłam się na Twoje śniadanko , które mi bardzo smakowało bo powoli odzyskuję apetyt. Kawą z drożdżówką się poczęstowałam.
Anielka ♥ - zadbała o nas i przysłała smaczne owocki , chorowitkom pożyczyła zdrowia i dostarczyła dużo witamin. Udanych zabiegów Ci życzę , a na spacery nad morzem jeszcze przyjdzie czas.
Barteczek ♥ - Ninka towarzyszę Ci na kawce. Jesteś kochana. Serdeczne uściski dla Ciebie i zawsze miłe odwiedziny.
Wodniczka ♥ - też przyniosła nam kawkę popołudniową i drożdżówki. Właśnie w tej chwili ja piję i dziękuję za smaczny poczęstunek.
dziewiątka ♥ - wróciła z pięknego Krakowa, gdzie powspominała sobie lata, kiedy studiowała w tym Mieście. W takich pięknych miejscach ożywają wspomnienia tym bardziej , że Ty masz co powspominać. Piękne rękodzieła - pisanki wykonujesz ze swoimi znajomymi Seniorami. Oglądam i podziwiam pracochłonne prace. Gratuluję Ci zdolności i umiejętności. Za poczęstunek kawką dziękuję. Życzę Ci dużo zdrowia, żeby refluks się wycofał. Pozdrawiam serdecznie.
Ja poleguję , wstaję i znowu się kładę bo jeszcze jestem słaba, a od czasu do czasu do Was zajrzę.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , miłego popołudnia i udanego, szczęśliwego resztę dnia.


♥ == 18.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 880
Odpowiedź z Cytowaniem