Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 17-03-2009, 15:47
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Optymistka
Pani Slowikowa - filmu nie obejrzałam bo podkreśliłaś, że film jest w języku angielskim, a moja znajomość tego języka pozwala na kupienie czegoś w sklepie, a nie oglądanie filmu. Ale chętnie poczytam, jeśli go opiszesz.
O starości można myśleć mają 30 lat i tak rozsądni ludzie robią. Ja napisałam, że chcę spokoju i kontaktu z przyrodą a nie, że czuję się stara.
Co do zawodu - byłam tłumaczem w handlu zagranicznym.
Masz trochę jednostronne skojarzenia a znasz powiedzenie "każdy innych swoją miarką mierzy".
To, że weszłam z jakimś tematem na forum to nie znaczy, że na szerokim forum będę się w szczegółach "reklamowała".
Masz "intymne" pytania napisz prywatnie, zwłaszcza, że sama jesteś mocno utajniona.
Przepraszam, ale mam zwyczaj mówić wszystko bezpośrednio.
Doczytaj się w moim wstępnym tekście o tym, że jestem osobą energiczną. Serdeczności

Nie potrzeba przepraszac za szczerosc i bezposredniosc.. przynajmniej mnie nie trzeba.. Ja lubie jak ktos jest taki. bo sama taka jestem

Nie mam specjalnych intymnych pytan. Zainteresowal mnie tylko twoj zawod bo mowilas ze sie wypalilas.
Jezeli chodzi o reklamowanie to tez nie uwazam ze to powinno nastapic na forum ale w przypadku zamieszkania razem to zanim ktos sie zdecyduje na taki krok to powinien wiedziec cos wiecej o osobie z ktora chce zamieszkac jednak. Oczywiscie wcale nie musi to odbywac sie publicznie na internecie.
Ja jestem mocno utajniona??? Moze faktycznie nowym uczestnikom forum tak moze sie wydawac po tym jak po wielkiej awanturze skasowalam moj profil i juz niezbyt chce mi sie na nowo go uzupelniac. Powiedz co chcialabys wiedziec i odpowiem ci.. W kazdym razie jest taka opcja na forum aby moc przeczytac wszystkie posty danego uczestnika. Musisz kliknac lewym klawiszem w nick i tam wybrac odpowiednia opcje.

Jezeli chodzi o film to 'Golden Girls" chyba jest znany w Polsce tez. W kazdym razie opowiada wlasnie o trzech starszych kobietach ( wdowach) ktore mieszkaja razem wlasnie po to aby ulepszyc sobie zycie pod wzgledem finansowym i uczuciowym..


Granny, jezeli Optymistka byla kiedys 007 to sa dwie mozliwosci ewentualnego z nia zamieszkania.....
Primo,: jest uzbrojona po zeby facetka ktora ewentualnie umialaby obronic siebie i kolezanki od napadow etc..

Drugie primo to ze jacys zakamuflowani ex-koledzy mogliby odkryc jej miejsce zamieszkania i chciec sie z nia rozprawic , wystrzelajac jednoczesnie reszte niewinnych staruszek wraz z jablkami w sadzie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny Rambo!
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem