Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 18-08-2006, 12:07
ja2977's Avatar
ja2977 ja2977 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: Słupsk Polska
Posty: 24
Domyślnie Korespondencyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku


Korespondencyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku "Kutwiek" jest przeznaczony głównie dla osób zamieszkałych w niewielkich miejscowościach, gdzie trudno jest o dostęp do takiej placówki i dla niepdełnosprawnych ze zrozumiałych powodów.
Praca w Kutwiek oparta jest na samodzielnym opracowaniu wybranych tematów, czyli metodą seminaryjną. Wynik pracy odnotowany będzie w formie publikacji. Uczestnicy, którzy zechcą swoją pracę zamieścić w wydawnictwie książkowym, opłacą koszt publikacji w stosunku do objętości zamieszczonego tekstu (np. 10 stron w publikacji 120- stronicowej) i zamówionych egzemplarzy. Seminaria organizowane są pod opieką pracowników naukowych co najmniej dra hab. a prowadzone przez co najmniej doktora.
Obecnie uruchomione są trzy seminaria: Godność i honor, II Rzeczpospolita, Bajeczny świat antyku. Osoby zgłaszające się powinny podać wiek, płeć (MK), poziom wykształcenia, wybrać temat. Wyłącznie na życzenie można podać dane do korespondencji tradycyjnej. Adres mailowy: wadwicz@wp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem