Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57  
Nieprzeczytane 02-12-2014, 12:23
małgorzataaaa małgorzataaaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie mieszkanie za opieke

chciałabym Państwu przedstawić oferte jaka chce zaoferować osoba starszym a mianowicie opieke dozywotnia z której będzie mogla skorzystać kazda osoba bedaca np. na emeryturze. Oferta jest skierowana do osob które potrzebują wsparcia i szukają opieki całodobowej lecz nie tylko niechca zyc w samotności tylko miedzy ludzmi. W zamian za przekazania nieruchomości mieszkania lub domu tak jak to jest przy umowie dożywocia kazda osoba będzie miała zepewniona opieke do końca zycia. Wielkosc posiadanych dochodow w tym przypadku wielkość np. emerytury nie będzie miała znaczenia i już osoba z najnizsza emerytura może skorzystać z pomocy. Opieka będzie sprawowana prze ze mnie nie pracuje bo mam dwojke dzieci dwuletniego syna i coreczke 5 letnia. opieka będzie polegala na pielęgnacji robieniu zakupow gotowaniu sprzątaniu, kupowanie lekarstw, placenie rachunków, wychodzenie na spacery a także po prostu poludzku spędzaniu czasu a emerytura dodatkowo osba będzie miała na swoje wydatki. Moja oferta uważam ze jest bardzo korzystna szczególnie dla osob które same się utrzymują a np. placa duzy czynsz czy tez maja dużo spore opłaty związane z utrzmaniem domu, mieszkania i przy niskich swiadczeniach emerytalnych nie stać jest tych osob np. na wykupienie lekow mieszkając razem z Panstwem koszty utrzymania bierzemy na siebie. Rozmowa i spotkanie nie jest zobowiazujace wiec proszę smialo dzwonic. Jesteśmy w zupełności bez nałogów, spokojni, uczciwi, cierpliwi, wyrozumiali, otoczymy ciepłem każdą osobę, która będzie tego wymagała. My oczekujemy szczerości, również uczciwości, sympatii i dobrego słowa. nr tele. 506-969-502 malgorzata
Odpowiedź z Cytowaniem