Wyświetl Pojedyńczy Post
  #30  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 08:53
aneta2644 aneta2644 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: warszawa
Posty: 6
Domyślnie

No właśnie nie szukasz ,bo nie potrafiłabyś się zająć taką,ów osobą.Ale są ludzie którzy to potrafią i robią to z przyjemnością.Ja pomagając innym mam z tego satysfakcję .I nie jest to satysfakcja bo dostaje za to pieniadze,tylko dla mnie wynagrodzeniem jest każdy uśmiech każde słowo dziękuje .Odleżyny to źle wygląda,lecz z pomoca nowych maści bardzo szybko można ich sie pozbyć.Pamietać trzeba ,że odpowiednia pielegnacja(sudokrem,linomac) ,oklepywanie spirytusem miejsca narażonego na odlezyny ,przekładanie chorego rozwiązuje problem powstawania.A co do starszej elity ,to niestety nudzi im sie i po prostu krytykuja każda osobe ,która tu coś napisze.Ale myślę,że to jest ich mechanizm obronny.Rekami i nogami próbują zatrzymać czas ,boja sie niedołężności.Wypisuja jacy to oni młodzi duchem sa bo potrafia obsługiwać komputer,bo potrafia kogoś skrytykować.Ale to wszystko nie WAZNE jest czas i tak płynie dalej i nie da sie go zatrzymać.A czasem lepiej być uczciwa zdająca sobie sprawe ze stanu rzeczy babciunią siedząca na ganku i głaskająca kota
Odpowiedź z Cytowaniem