Wątek: Witam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4928  
Nieprzeczytane 22-02-2019, 21:22
Annamaria11's Avatar
Annamaria11 Annamaria11 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 197
Domyślnie

Dobry wieczór. Przepraszam za dłuższą nieobecność, ale blokowała mi wejście na wątek kartka zmuszająca do zaakceptowania "zbierania i przetwarzania informacji na temat korzystania przez użytkownika z reklam i usług, na potrzeby doboru reklam i treści... itd." Nie chciałam tego akceptować (bo to wchodzenie w moją prywatność), chciałam przeczekać, licząc że administrator Seniorka zadziała. Niestety...żeby tutaj zaistnieć musiałam to zaakceptować, bo inaczej nie mogłam tej blokady ominąć. Ale jestem zła, bo gdzie tu ochrona moich danych, mojej prywatności...a miało być tak pięknie... mamy RODO. Ponarzekałam, a teraz serdecznie pozdrawiam Wszystkich, którzy podtrzymywali aktywność na wątku...Izę, Benię, Marysię i Janka. Izo, Ty jesteś niezawodna. Beniu piękny i wzruszający ten "Szept nadziei". Izo mam ten sam problem (z księżycem) co i Ty...budzi mnie i zasnąć nie daje. O 3 wstaję i piję zioła, ale zanim zaczną działać to leżę w jakimś letargu... aż w końcu wstaję zmęczona. Na dodatek gdzieś podłapałam jakiegoś wirusa... bo taka pora infekcji.
I tak to wszyscy mamy jakiś problem...ale najważniejsza jest Marysia, oby jakoś pokonała to pogorszenie swojego stanu zdrowia - Marysiu serdeczne, wspierające myśli przesyłamy Tobie. Z dobrymi myślami pozdrawiam Wszystkich serdecznie... lepszych dni życzę i przespanych nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem