Wątek: Lex Tusk
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #27  
Nieprzeczytane 01-06-2023, 17:19
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 780
Domyślnie

" prawnego bubla."

amelio, dlaczego tak delikatnie nazwałaś?
Qrcze, dla mnie ten "Lex" to podłość!
Jak i całe to postępowanie z Tuskiem, szykanowanie, obrażanie Go, niszczenie człowieka... To ogromna podłość!
I za co tego człowieka tak poniewierają.
Ja doskonale pamiętam kadencję platformy i Tuska. Przecież nie jestem ślepy, czytać umiem. Umiałem także w latach 2007 - 2015.
Ja mogę wydrukować Wam tutaj co i ile uzyskała Polska, jak zmieniła się za kadencji PO i Tuska.
To *****, brednie, banialuki , że Polskę PiS zastał "w ruinie".
Na przykład w pomorskim, w Gdańsku - tylko wymienię kilka inwestycji, tylko parę: linia tramwajowa na Łostowice, obwodnica południowa Gdańska, linia kolejowa PKM na Kaszuby, budowa gazoportu Świnoujście... Fakt, rozpoczął w 2006 rząd Marcinkiewicza. Nie, nie, nie ...tylko mi nie argumentujcie, że PiS "uruchomił" terminal w XI 2015.
On tylko nazwał tę inwestycję imieniem Lecha Kaczyńskiego, hihi... Stadiony na euro 2012....
A przecież po stronie PO można zaliczyć także wyprowadzenie gospodarki Polski ze światowego kryzysu finansowego. Z bardzo dobrym skutkiem. Było tego więcej.
A policzcie mi wszystkie "sukcesy", czyli wpadki=afery PiS'u !!
Ale wracając -... ta spec-ustawa PiS'u Lex-Tusk, bo tak ją trzeba nazwać, to jest jedno wielkie ŚWIŃSTWO !!!

Ostatnio edytowane przez Stefan : 01-06-2023 o 20:26.
Odpowiedź z Cytowaniem