Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 10-07-2007, 10:10
Akademia Akademia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6
Domyślnie Akademia

Witajcie moi drodzy.
Wasze głosy dodają skrzydeł - bardzo Wam dziekuję, nie będę przejmował się negatywnymi głosami, myślami... Pomysł mój działa (nawet jeden z postów o tej inicjatywie mówi..) ale nie chcę tutaj reklamy - mam małe problemy..
może i słabo nagłośnione są moje działąnia - wiecie moi drodzy, jak nie masz pieniędzy na reklamę, jest cieżko..
wyobraźcie sobie,że teraz np.organizujemy bezpłatne warsztaty (komputer,psychologia i taniec) dla wszystkich chętnych, chciałem o tym poinformować media i... nic za darmo.. nikt nie jest zainteresowany aby o tym powiedzieć.. z wyjątkiem - Jeden program w TVP3 -program dla seniorów , zechciał nakręcic o tym wzmiankę i 11 lipca będzie to na wizji..

Powiedzcie co sie dzieje? Dlaczegoo nikt nie jest zainteresowany aby większa rzesza ludzi z półmilionowegoo miasta mogła skorzystać... Nie rozumiem.
Jeszcze raz dziękuję Wam za słowa.. będę szedł pod wiatr i nadal robił to co robię..
Prosze o radę - jak sądzicie powinienem spotkać sie z UTW aby razem współdziałać? czy będzie to dobrze przyjęte? prosze o radę. Pozdrawiam. Radek
Odpowiedź z Cytowaniem