Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 05-11-2016, 18:34
Triss Triss jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Miasto: Jaroslaw
Posty: 4
Domyślnie Wynajme pokoj w zamian za wykonywanie obowiazkow domowych

Rodzaj ogłoszenia: Szukam wolontariatu   Miejscowość: Rzeszów   Ogłoszenie aktualne do dnia: 11-11-2020   

Witam. Mam 23 lata. Lubię muzykę klasyczną, kocham szydełkowac szyc, robić na drutach (wszystko co związane z pracami manualnymi), spacery po lesie i zabawy z moją 8 miesięczną córeczką. Szukamy kąty pod wynajem w zamian za przejęcie obowiązków domowych (pranie, sprzatanie, umiem dobrze gotować i piec ciasta) i towarzystwo do wieczornej herbaty. Jestem osobą pracującą, ale obecnie jestem na urlopie macierzyńskim, wiec nie szukam kogoś kto by utrzymywał mnie i moją córeczkę. Niestety za pensję minimalną ciężko utrzymać dwie osoby i opłacić najem, gdzie w dzisiejszych czasach często to ponad połowa tego co zarabiam. Tak naprawdę mogłoby to być każde miejsce w Polsce, ale cieszylabym się gdyby to było podkarpacie. Zapraszam do kontaktu ze mną, odpowiem na wszystkie pytania, powiem coś więcej o sobie i córce.
Mogłabym wynająć też pokój/mieszkanie za rozsądną kwotę+media. Bardzo mi zależy na znalezieniu lokum.

Ostatnio edytowane przez Triss : 06-11-2016 o 09:20.
Odpowiedź z Cytowaniem